Yükleniyor

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

En özel anlarınızı her zaman aynı heyecanla hatırlayabilmeniz için hayallerinizin tüm ayrıntılarını önemsiyoruz.

Şehrin merkezinde doğanın sunduğu keyfin tadını çıkaran organizasyonlara ev sahipliği yapmanın en doğru tercihi…

2004 yılından beri sizin için kıymetli olan özel davetler, toplantı ve kurumsal organizasyonları, düğün, nişan, nikah, doğum günü, balo, yemek gibi birçok özel davetinizi, deneyimli, yaratıcı, güler yüzlü, sorumluluğu bilincinde, kurumsal ve profesyonel ekipten oluşan ekibimizle rüya gibi bir günde unutulmayacak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

“Unutulmaz Başlangıçlar Unutulmaz Anılar “ için Merinos Davet birden fazla salonlarıyla sizlere 2004 yıldır hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri edinilen tecrübelerle daha iyi hizmet anlayışıyla hareket eden yapımızla kaliteden ödün vermeyerek her türlü isteğe hitap edebilen farklı özelliklerdeki salonlarımızla sizlerle en özel hizmeti vermekteyiz.

Tarih ve kültür başkenti Bursa’da yeşilin ve huzurun kalbinde yer alan tesisimiz özel günlerinizi unutulmaz kılmak için var.

Yeşil alanlarıyla ön plana çıkan mekanımızda benzersiz bir dağ manzarasını sizlere yaşatmaktadır.

Büyük Terasıyla 1.000 kişilik geniş alanı, modern mimarisiyle açık havanın vermiş olduğu eşsiz atmosferle organizasyonlarınızı gerçekleştirmeyi vaat ediyor.

Yıldırım Bayezid salonuyla resepsiyonlu ve yemekli organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 294 metrekarelik seyir terasıyla en lezzetli yemek menüleriyle siz ve misafirlerinizi bekliyor.

Daha geniş kapasiteye sahip fuaye salonuyla 3.000 kişilik kapasiteye çıkarak büyük organizasyonlarınıza ev sahipliği yaparak hafızalarınızda unutulmayacak etkinliklere imza atmaktadır. Osmangazi salonuyla farklı etkinliklere kapı açan Merinos Davette unutulmayacak opera, tiyatro ve bale gösterileri konferans, nikah ve konserlere kadar en kapsamlı organizasyonların gerçekleşmesine olanak vererek bu organizasyonlar için özel tasarlanmış elektronik, mekanik ve akustik altyapı 1.750 metrekareye ulaşan sahne alanı, hareketli orkestra çukuru, simultane tercüme odalarıyla tüm imkanların sunulduğu organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Özel davetler, toplantı ve kurumsal organizasyonlarıyla birden fazla salon seçenekleriyle birlikte Merinos Davet eşsiz menüleri herkesin damak tadına hitap edecek menü seçenekleriyle tarih ve kültür başkenti Bursa’da yeşilin ve huzurun kalbinde yer alan tesisimiz özel günlerinizi unutulmaz kılmak için her şeyi sizler için düşündü.

Yeşil alanların ön plana çıkan tesisimizde ulaşım ve otopark gibi detayları düşünmenize gerek yok yeterli kadar araca sahip otopark alanımız sizler için bulunmaktadır.

Bizler Bursa’nın kalbi Merinos Parkındayız…